Wspieraj Projekt

Dziękujemy, że chcesz pomóc rozwijać Projekt The Presja! Jest to dla nas bardzo ważne. Dzięki Tobie możemy realnie walczyć z depresją w Polsce.

Będziemy wdzięczni, jeśli zdecydujesz się wesprzeć nas cyklicznym przelewem. Stałe finansowanie, nawet drobnymi kwotami, sprawia, że dużo łatwiej i skuteczniej jest nam planować działania. Nawet 5, 10 czy 20 złotych to istotna kwota!

Każdy z nas ma swoje przyzwyczajenia, dlatego przygotowaliśmy kilka opcji przekazywania darowizn:

Przelew Cykliczny

Ustaw w swoim banku przelew cykliczny na konto Fundacji Z Wyboru (prowadzącej projekt The Presja):
Numer Konta: 26 1140 2004 0000 3202 7998 0015
Tytuł: Darowizna na cele statutowe Fundacja Z Wyboru – Projekt The Presja

Więcej informacji oraz szczegółowe instrukcje jak to zrobić, znajdziesz tutaj.

UWAGA: Tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy pozwala bezpiecznie skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu. Pozostałe formy z racji przekazywania środków przez pośrednika (Patronite, PayPal, Facebook), mimo że również wpływają na konto Fundacji, nie zawsze są przez urzędy traktowane jako darowizna, którą można odliczyć.

Patronite

Możesz wspierać nas poprzez serwis Patronite: https://patronite.pl/ThePresja – tam możesz ustawić stałe zlecenie przelewu np. za pomocą swojej karty płatniczej lub wykorzystując swoje konto PayPal.

PayPal

Jesteśmy szczęśliwi, że wspiera nas coraz więcej osób z zagranicy. Specjalnie dla nich uruchomiliśmy możliwość wsparcia bezpośrednio za pomocą systemu PayPal.

UWAGA: PayPal pobiera prowizję w wysokości 2,9% + 0,80 zł za każdą transakcję (przykładowo, przy darowiźnie 10,00 zł otrzymamy 8,91 zł). Jeśli chcesz, aby pełna kwota trafiła na rachunek Fundacji Z Wyboru – ustaw przelew cykliczny bezpośrednio w swoim banku.

Przelew Jednorazowy

Jeśli chcesz wesprzeć nas jednorazowo, zachęcamy Cię do zrobienia przelewu na konto naszej fundacji:
Numer Konta: 26 1140 2004 0000 3202 7998 0015
Tytuł: Darowizna na cele statutowe Fundacja Z Wyboru – Projekt The Presja

UWAGA: Darowiznę możesz odliczyć od podatku.

Jeśli chcesz przelać online jednorazową darowiznę, możesz zrobić to tutaj:


Jesteśmy częścią fundacji

Projekt The Presja jest realizowany przez Fundację Z Wyboru. Dlatego środki zbierane na nasz projekt formalnie trafiają na konto fundacji, którą prowadzimy. Chcesz się dowiedzieć więcej? Zapraszamy na stronę https://zwyboru.pl/

Statut Fundacji Z Wyboru