Dołącz do nas!

Wizją projektu The Presja jest dotarcie do każdego Polaka z wiedzą dotyczącą: emocji, relacji, systemu rodzinnego, kryzysów psychicznych, funkcjonowaniu umysłu, metod do pracy nad sobą, zdrowia psychicznego. 

Realizację naszej wizji wspiera wielu ludzi, którym leży na sercu zdrowie psychiczne Polaków. Dziękujemy zatem, że rozważasz dołączenie do zespołu wolontariuszy, gdyż Twoje zaangażowanie zdecydowanie doprowadzi nas do realizacji naszych założeń i wspólnie będziemy mogli zrobić wiele ciekawych i pożytecznych rzeczy. 

Masz już pomysł co można zrobić wspólnie fajnego? – DOSKONALE 🙂 

Poniżej przedstawimy Ci obszary jakie można wesprzeć, choć oczywiście jesteśmy otwarci na Twoje pomysły 🙂 

1. Tworzenie wartości merytorycznej – pisanie artykułów na blog, postów na Instagram, postów na Facebooka, tworzenie grafik, tworzenie video. Wszelkiego rodzaju wartość merytoryczna, która będzie wnosiła wartość w życie naszych odbiorców. 

2. Promocja treści na grupach dotyczących psychologii, psychoterapii i innych związanych z szeroko pojętym zdrowiem psychicznym. Celem działań jest dotarcie do zainteresowanych naszą wartością osób w internecie.
3. Telefon wsparcia – tworzymy projekt mający na celu wsparcie psychologiczne każdego dnia. Grupa zainteresowanych osób będzie wspierać telefonicznie osoby, które zatelefonują z prośbą o wsparcie psychologiczne.

Skontaktuj się z nami – chętnie zapoznamy się z Twoimi pomysłami! 

Konrad Zych                                                                                      Natalia Kempińska  

konrad@zwyboru.pl                                                                          natalia@zwyboru.pl