Wojtek Chudziński

Terapeuta, coach, konsultant ds. psychofarmakoterapii

W mojej codziennej pracy terapeutycznej łączę Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach (TSR/PSR) z Terapią Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Specjalizuję się także w temacie psychofarmakologii. Najbardziej fascynuje mnie drugi człowiek – nie pacjent, nie klient, ale osoba, która siada naprzeciw mnie i pozwala mi towarzyszyć sobie w podróży w kierunku Zmiany. Podczas sesji kładę więc duży nacisk budowanie relacji terapeutycznej, pracę z ciałem, świadomym oddechem i kontaktem z chwilą obecną. Literka G w rodzince LGBTQ+:)

Forma: online
Grupa: dorośli, młodzież (> 16 r.ż.), seniorzy
Język: polski, angielski

# terapia indywidualna
# młodzi dorośli
# terapia i wsparcie osób LGBTQ+
# kryzys egzystencjalny
# praca z obszarem depresji i stanów lękowych
# praca z ciałem i świadomym oddechem
# praca z przekonaniami 

Wykształcenie:

Ukończyłem studia farmaceutyczne, jak również dwuletnie studia podyplomowe z zakresu coachingu i psychologii, obecnie będąc studentem psychologii i terapeutą TSR w procesie certyfikacji (PSTTSR). Odbyłem kilkaset godzin szkoleń z zakresu terapii TSR, ACT oraz Gestalt.

Doświadczenia zawodowe:

Systematycznie rozwijam swoje kompetencje poprzez szkolenia, kursy i warsztaty z zakresu TSR, ACT, Gestalt, terapii skoncentrowanej na współczuciu czy terapii opartej na analizie funkcjonalnej. Praca na oddziałach Centrum Zdrowia Psychicznego pozwoliła mi doskonalić umiejętności w kontekście farmakologii kryzysów zdrowia psychicznego a prowadzenie superwizji zawodowych dla kadr wychowawczych umożliwiło rozwinąć kompetencje pracy grupowej. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. 

„Każdemu człowiekowi, którego spotykamy, dajemy cząstkę siebie, i cząstkę tej osoby dostajemy.”

Moje nagrania:

Moje artykuły: