Wojciech Wychowaniec

Terapeuta, Trener, Konsultant Wellbeingu

Terapeuta pracujący w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (Posiada status terapeuty w procesie certyfikacji). Ukończył także szkolenie z zakresu Psychoterapii Dzieci Młodzieży i Rodzin, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. Marii Orwid oraz Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (st I + II) w Integri TSR. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PST-TSR) i Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Forma: wyłącznie online
Grupa: dorośli
Język: polski

# depresja i lęki
# żałoba, śmierć i kryzys egzystencjalny
# kryzys suicydalny
# wątki egzystencjalne
# tożsamość płciowa i orientacja seksualna
# związki, rodzina, relacje
# wellbeing w miejscu pracy


Wykształcenie:

Ukończył Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest w trakcie prac nad doktoratem w dziedzinie nauk społecznych, w zakresie wellbeingu w organizacjach, na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Doświadczenia zawodowe:

Jest wiceprezesem Fundacji Z Wyboru oraz pomysłodawcą i koordynatorem projektu The Presja. Jako trener i konsultant ze specjalizacją mental health wellbeing wspierał takie firmy jak Royal Canin, Mars, ABB, UBS, Eurocash, Divante, Avenga czy Hirschvogel. Prowadzi też superwizje zawodowe między innymi dla menadżerów i kadr wychowawczych w domach dziecka. Prowadzi zajęcia dla studentów oraz dla słuchaczy studiów Executive MBA.

Nikt nie jest popsuty dlatego, nie trzeba go naprawiać, tylko niektóre uczucia i myśli są tak ciężkie, że lepiej nie dźwigać ich w pojedynkę.

Moje nagrania:

Moje artykuły: