Stres, presja, depresja – webinar wstępny

Warsztat Online 30.03.2021r. (wt.)

Cześć!

Zapraszamy Cię na darmowy webinar stres, presja, depresja, w którym chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami, które powstały w ramach projektu. Poniżej znajdziesz formularz zapisu oraz informacje, co będzie na warsztacie.

Webinar ma charakter wstępny i jest przeznaczony dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o depresji.

Zapraszamy 🙂

UWAGA: po zapisie w ciągu 2 min przyjdzie do Ciebie mail – sprawdź czy doszedł (mógł wylądować w spamie lub w folderze z ofertami)

Czego dowiesz się na warsztacie?

  • Jakie czynniki środowiskowe wpływają na depresję?
  • Jakie są fakty, liczby i statystyki dotyczące depresji?
  • Standardowe i mniej standardowe objawy depresji?
  • Jak wspierać bliskich, którzy potrzebują pomocy?

*UWAGA* Warsztat ma charakter profilaktyczny – nie terapeutyczny i jest przeznaczony dla wszystkich chętnych.

Forma warsztatu?

Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację ZOOM. Większość z nas już się przyzwyczaiło do takiej formy, ale jeśli jeszcze nie wiesz jak to działa, w mailu po zapisie znajdziesz wszystkie informacje 🙂 Wystarczy tylko komputer z internetem. Dla większej wygody sugerujemy również włączenie kamerki oraz przygotowanie sobie słuchawek z mikrofonem (np. takich od telefonu).

Webinar będzie prowadzony w formie warsztatowej, więc będziemy zachęcać Was do zabrania głosu czy napisania czegoś na czacie, ale spokojnie – wszystko dobrowolnie, więc jeśli nie masz chęci się angażować – nie musisz 🙂 Wszyscy są mile widziani, dlatego super będzie jeśli zalogujesz się Imieniem i Nazwiskiem, oraz włączysz kamerkę tak, abyśmy mogli się widzieć.

Zależy nam na Waszym komforcie, dlatego warsztat nie będzie nagrywany.

Zapraszamy!