Jak ujarzmić (de)presję w niepewnych czasach?

Warsztat Online 23.02.2021r. (wt.) z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją

Cześć!

Zapraszamy Cię na darmowy webinar, w którym chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami, które powstały w ramach projektu. Poniżej znajdziesz formularz zapisu oraz informacje, co będzie na warsztacie.

Zapraszamy 🙂

UWAGA: po zapisie w ciągu 2 min przyjdzie do Ciebie mail – sprawdź czy doszedł (mógł wylądować w spamie lub w folderze z ofertami)

Czego dowiesz się na warsztacie?

  • Czemu wiedza o depresji jest ważna?
  • Co jest prawdą, a co zwykłym mitem – kwestii zaburzeń nastroju?
  • Jakie objawy u siebie i innych powinny nas zaniepokoić?
  • Jak podążać w stronę dobrostanu?
  • Jak rozwijać w sobie prężność psychiczną i radzić sobie z kryzysami?
  • W jaki sposób pozbyć się myśli niekonstruktywnych?

*UWAGA* Warsztat ma charakter profilaktyczny – nie terapeutyczny i jest przeznaczony dla wszystkich chętnych.

Forma warsztatu?

Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację ZOOM. Większość z nas już się przyzwyczaiło do takiej formy, ale jeśli jeszcze nie wiesz jak to działa, w mailu po zapisie znajdziesz wszystkie informacje 🙂 Wystarczy tylko komputer z internetem. Dla większej wygody sugerujemy również włączenie kamerki oraz przygotowanie sobie słuchawek z mikrofonem (np. takich od telefonu).

Webinar będzie prowadzony w formie warsztatowej, więc będziemy zachęcać Was do zabrania głosu czy napisania czegoś na czacie, ale spokojnie – wszystko dobrowolnie, więc jeśli nie masz chęci się angażować – nie musisz 🙂 Wszyscy są mile widziani, dlatego super będzie jeśli zalogujesz się Imieniem i Nazwiskiem, oraz włączysz kamerkę tak, abyśmy mogli się widzieć.

Zapraszamy!