Antydepresanty – Fakty i Mity

Warsztat Online 23.06.2021r. (śr.) 19:00

Cześć!

„Jedynym rekomendowanym sposobem leczenia depresji jest kombinacja terapii farmakologicznej i psychoterapii”. Pomimo, że to wiemy, często mamy opory przed ingerowaniem farmaceutyków w nasz organizm.

Webinar o antydepresantach zorganizowaliśmy na waszą wyraźną prośbę. Mamy nadzieję, że uda się ustalić fakty, zwalczyć mity i rozwiać Wasze wątpliwości.

Naszym gościem będzie Wojtek Chudziński – farmaceuta kliniczny, specjalista ds.. bezpieczeństwa leków, coach i terapeuta, właściciel marki Coaching Po Ludzku.

Zapisz się na bezpłatny webinar (program ZOOM), który odbędzie się we środę 23.06.2021 o godzinie 19:00.

Webinar ma charakter otwarty i jest przeznaczony dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o antydepresantach.

Zapraszamy 🙂

UWAGA: po zapisie w ciągu 2 min przyjdzie do Ciebie mail – sprawdź czy doszedł (mógł wylądować w spamie lub w folderze z ofertami)

Czego dowiesz się na warsztacie?

  • Jak wygląda mózg pogrążony w depresji?
  • Jak działają różne grupy leków?
  • Czym są antydepresanty i jakie inne leki stosuje się w zaburzeniach afektywnych?
  • Czy antydepresanty uzależniają, bądź zmieniają osobowość?

*UWAGA* Warsztat ma charakter profilaktyczny – nie terapeutyczny i jest przeznaczony dla wszystkich chętnych.

Forma warsztatu?

Spotkanie odbędzie się poprzez aplikację ZOOM. Większość z nas już się przyzwyczaiło do takiej formy, ale jeśli jeszcze nie wiesz jak to działa, w mailu po zapisie znajdziesz wszystkie informacje 🙂 Wystarczy tylko komputer z internetem. Dla większej wygody sugerujemy również włączenie kamerki oraz przygotowanie sobie słuchawek z mikrofonem (np. takich od telefonu).

Webinar będzie prowadzony w formie warsztatowej, więc będziemy zachęcać Was do zabrania głosu czy napisania czegoś na czacie, ale spokojnie – wszystko dobrowolnie, więc jeśli nie masz chęci się angażować – nie musisz 🙂 Wszyscy są mile widziani, dlatego super będzie jeśli zalogujesz się Imieniem i Nazwiskiem, oraz włączysz kamerkę tak, abyśmy mogli się widzieć.

Zależy nam na Waszym komforcie, dlatego warsztat nie będzie nagrywany.

Zapraszamy!