Tomasz Zemsta-Piasecki

Psycholog, Trener

Ukończył studia psychologiczne w języku angielskim na SWPS w Warszawie. W trakcie studiów realizował specjalności z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej, oraz Psychologii w Biznesie. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR) oraz ma ukończony I stopień TSR. Zajmuje się terapią w nurcie TSR. Posiada również doświadczenie w pracy w hospicjum domowym dla dzieci, a także w prowadzeniu szkoleń i coachingu. Wyznaje zasadę akceptacji ludzi takimi jakimi są.

Forma: online
Grupa: dorośli, dzieci, młodzież, seniorzy
Język: polski, angielski

# żałoba, śmierć i kryzys egzystencjalny
# związki, rodzina, relacje
# dzieci, wychowanie
# depresja i lęki
# coaching
# kariera


Wykształcenie:

Ukończył studia psychologiczne w języku angielskim na SWPS w Warszawie. W trakcie studiów realizował specjalności z zakresu Terapii Poznawczo-Behawioralnej, oraz Psychologii w Biznesie. Jest w trakcie szkolenia zaawansowanego Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenia zawodowe:

Jako psycholog pracowałem m.in dla Hospicjum domowego dla dzieci im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie oraz dla Pracowni Relacji – relacyjne.pl. Aktualnie pracuję dla domów dziecka, a prywatnie również dla klientów indywidualnych w Krakowie, Katowicach i Niepołomicach, oraz online. Koordynuję działanie krakowskiego koła Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Wysłuchuję, rozumiem, akceptuję i motywuję