Sylwia Sojka

Terapeutka, Trenerka, Konsultantka

Ukończyła studium terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz szkolenie z NVC (Nonviolent communication). Posiada również doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i coachingu. Swoje doświadczenie zdobywa poprzez codzienną pracę z człowiekiem. Dba o to by wiedza jaką dysponuje była rzetelna i systematycznie uaktualnia ją, dzięki kursom doszkalającym. Czasem zadaje trudne pytania, by pokazać możliwości pokonania własnych lęków i słabości.  W relacjach wybiera otwartą komunikację. Wyznaje zasadę akceptacji ludzi takimi jakimi są. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje z klientami dorosłymi. Posiada status terapeutki w procesie certyfikacji.

Forma: wyłącznie online
Grupa: dorośli
Język: polski

#związki, rodzina, relacje
#wypalenie zawodowe
#wellbeing w miejscu pracy
#mobbing i dyskryminacja
#poczucie własnej wartości
# tożsamość płciowa i orientacja seksualna
#depresja i lęki
#żałoba, śmierć i kryzys egzystencjalny


Wykształcenie:

Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Human Resources oraz Socjologię i Ekonomię na AGH i Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Doświadczenia zawodowe:

Praktyk biznesu, specjalizująca się w obszarach związanych ze znajdowaniem rozwiązań, które tworzą prawdziwą wartość dla organizacji i pracowników. W swoim zawodzie pasjonuje  się szeroko pojętym obszarem rozwoju potencjału człowieka. Od 2012 roku prowadzi zróżnicowane projekty i działania rozwojowe związane z obszarem ludzkim w zdywersyfikowanych branżach, m.in. produkcyjnych, OZE, nieruchomości, sprzedaży i IT.

Czy wczoraj, czy dziś, czy jutro – byłeś, jesteś i będziesz jedyną osobą, która może przeszkodzić ci w osiągnięciu szczęścia.