Rada Patronów

Powołaliśmy Radę Patronów, ponieważ wierzymy w siłę prawdziwych relacji. Chcemy dać możliwość i prawo naszym darczyńcom do współdecydowania o Projekcie The Presja, ale również do pełnej wiedzy o tym, co robimy i jak wykorzystujemy powierzone nam środki.

Uznaliśmy, że każda złotówka jest dla nas tak samo ważna, więc zapraszamy do Rady wszystkich darczyńców projektu. Zarówno tych obecnych, przeszłych, stałych, jak i jednorazowych. Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc i mamy nadzieję, że choć trochę uda nam się odwzajemnić.

Co robimy w ramach Rady Patronów?

Regularne Spotkania Online

Organizujemy spotkania online, na których mówimy o naszych osiągnięciach, dzielimy się sytuacją finansową projektu i fundacji, oraz opowiadamy o wyzwaniach, przed którymi stoimy.

Dzięki regularnym spotkaniom do patronów docierać będą wszystkie najważniejsze informacje i zbudujemy wspólne relacje, które pomogą nam rozwijać wspólnie Projekt The Presja.

Pełna Transparentność

Wierzymy, że tylko poprzez pełną transparentność możemy zasłużyć na Wasze zaufanie. Niezależnie od tego ile przekazujesz pieniędzy na rozwój Projektu The Presja, masz prawo wiedzieć, co z tymi środkami robimy.

Zależy nam na tym, abyście w zgodzie ze sobą mogli wspierać nas długofalowo, bo tylko stałe wsparcie da nam spokój pracy na rzecz zdrowia psychicznego w Polsce.

Wymiana Doświadczeń

Każdy z nas ma swoją historię pełną indywidualnych doświadczeń i lekcji, jakie otrzymaliśmy od życia. Dzięki budowaniu społeczności Patronów możemy wszyscy uczyć się z tych lekcji i nie popełniać już popełnionych błędów.

Jednocześnie jesteśmy przekonani, że te doświadczenia wniesiecie w rozwój Projektu The Presja – a co za tym idzie może powstać niewiarygodna ilość pomysłów na współpracę i wzajemne wsparcie.

Pokonywanie Wyzwań

Wyzwania są czymś naturalnym w procesie rozwoju. Każdego dnia stajemy przed nowymi zadaniami. Czasem zajmują nam kilka minut, a czasem kilka miesięcy to za mało.

Dzięki zbudowaniu wspierającej społeczności będziemy mogli pokonywać te wyzwania dużo bardziej efektywnie, a rozwój Projektu The Presja przyśpieszy i wejdzie na kolejny poziom.