Wsparcie psychologiczne – leczenie depresji u dorosłych

Potrzebujesz pomocy psychologa? A może chcesz zdobyć wiedzę na temat zaburzeń lub chorób psychicznych, z którymi zmaga się bliska Ci osoba? W takim razie jesteś w dobrym miejscu! W The Presja oferujemy darmową pomoc psychologiczną online dedykowaną dzieciom, młodzieży i dorosłym. Prowadzimy konsultacje na odległość, zapewniając profesjonalne wsparcie oferowane przez doświadczonych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności!

Bezpłatna pomoc psychologiczna

Darmowa pomoc psychologiczna to doskonała szansa, aby skorzystać ze wsparcia psychologa bez wychodzenia z domu. Zapisanie się na jednorazową konsultację polecamy w sytuacji, gdy:

 • chcesz uzyskać pomoc psychologa w trakcie żałoby, rozwodu czy utraty pracy,
 • potrzebujesz pomocy w poradzeniu sobie z własnymi emocjami,
 • chcesz poprawić relacje rodzinne lub te w związku,
 • chcesz uzyskać doraźne wsparcie w momentach pogorszenia nastroju i samopoczucia,
 • szukasz informacji na temat pomocy bliskiej osobie cierpiącej na depresję,
 • nie wiesz, od czego zacząć diagnozowanie i leczenie depresji.

Do skorzystania pierwszej i bezpłatnej pomocy psychologicznej zachęcamy w szczególności osoby, które:

 • potrzebują wsparcia w trudnym momencie,
 • podejrzewają u siebie depresję,
 • chcą pomóc bliskiej osobie chorującej na depresję,
 • zmagają się z wahaniami nastroju, złym samopoczuciem, chronicznym stresem w pracy i trudnościami w relacjach,
 • czują, że presja otoczenia jest dla nich zbyt obciążająca psychicznie.

Pamiętaj, że pierwsza pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna w formie konsultacji w naszym centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej jest zawsze darmowa.

Centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej

Jako gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej pracujemy zarówno z chorymi, jak i ich bliskimi. U nas możesz skorzystać ze wsparcia doświadczonych, pełnych empatii specjalistów, którzy podpowiedzą Ci, jak postępować, jeśli podejrzewasz u siebie depresję czy też zaproponują najlepsze narzędzia, które pomogą Ci w poradzeniu sobie ze stresem. Pomoc psychologiczna jest udzielana po wcześniejszym wywiadzie.

Wybierz terapeutę, klikając tutaj: https://thepresja.pl/gabinet-terapii/.

Formy pomocy psychologicznej

Jakie formy pomocy psychologicznej oferujemy w The Presja? Przede wszystkim zachęcamy do skorzystania z pomocy psychologa online, dostępnej bez wychodzenia z domu. Dodatkowo nieustannie organizujemy webinary i szkolenia, podczas których dzielimy się z uczestnikami niezbędną wiedzą w radzeniu sobie ze stresem, lękiem, presją i różnymi rodzajami kryzysów. Jednocześnie realizujemy kampanie edukacyjne, dzięki którym zwiększamy świadomość w temacie zaburzeń i chorób psychicznych. To jednak nie koniec! W The Presja oferujemy również niezwykle ważną formę pomocy psychologicznej dla osób, których status majątkowy uniemożliwia zapisanie się na wizytę u specjalisty. Oczywiście, dotyczy to nie tylko osób z depresją, ale także z innymi chorobami i zaburzeniami psychicznymi.

Pomoc psychologa online

Jeśli z różnych powodów nie masz możliwości udania się na stacjonarną wizytę u specjalisty, możesz skorzystać z oferowanej przez The Presja pomocy psychologicznej online. Dzięki temu uzyskasz niezbędne wsparcie bez wychodzenia z domu, w dogodnym dla Ciebie miejscu. Zespół doświadczonych psychologów dla dzieci, młodzieży i dorosłych pozostaje do dyspozycji osób, które przebywają aktualnie za granicą, mieszkają w miejscu, w którym nie ma dostępu do specjalisty lub są niepełnosprawne. Aby skorzystać z pomocy psychologa online, niezbędny jest tylko komputer i dostęp do internetu.

Pomoc psychologa dla dzieci

Pomoc psychologa dla dzieci jest rekomendowana w sytuacji, gdy pojawiają się niepokojące objawy – maluch staje się agresywny i wycofany, rozwija się z opóźnieniem, wykazuje silne, często przesadzone reakcje emocjonalne, ma problemy z samodzielnością, nie potrafi skupić się na zabawie lub w jego życiu stało się coś przykrego (śmierć rodzica, rozwód rodziców czy prześladowanie w szkole).

Pomoc psychologa dla młodzieży

W The Presja oferujemy także pomoc psychologiczną dla młodzieży. Na konsultację warto zapisać nastolatka, u którego pojawiły się stany depresyjne i objawy lękowe, zaburzenia zachowania, trudności w nawiązywaniu relacji z rówieśnikami czy problemy z akceptacją własnego ciała.

Pomoc psychologa dla dorosłych

W centrum psychoterapii i pomocy psychologicznej The Presja oferujemy również pomoc psychologa dla dorosłych – zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zachęcamy do kontaktu z nami w każdej sytuacji, w której czujesz, że potrzebujesz wsparcia lub zauważysz u siebie pogorszone samopoczucie, problemy z koncentracją czy brak odczuwania radości.