O The Presji

Co robimy?

Naszym głównym celem jest wyposażenie naszych beneficjentów w narzędzia, które pomagają zapobiegać i radzić sobie z depresją. Odbiorcami naszych działań są też ludzie zdrowi, których uczymy jak radzić sobie z długotrwałym stresem, trudnymi emocjami i presją. Pomagamy im rozwijać swoją prężność psychiczną i pokazujemy jak nie poddawać się wygórowanym oczekiwaniom społecznym.

Fundacja jest też partnerem firm i instytucji prowadząc działania profilaktyczne i edukacyjne dla pracowników.

Nasze działania to:

-> Profilaktyka zdrowia psychicznego – bezpłatne warsztaty i webinary

-> Finansowanie psychoterapii depresji dla osób potrzebujących

-> Viralowa edukacja – kampanie edukacyjne w internecie

The Presja jest częścią Fundacji Z Wyboru

Mówią o nas:

Marcin Pawelec w podcascie Ludwika Pisarskiego Ucz Się Świata (s03 e01 01.04.2022). Rozmowa dotyczyła zarówno działalności Projektu The Presja jak i poruszała tematykę męskiej depresji czy wojny w Ukrainie.

Link do materiału na Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=FofYck4hJXc

Możecie wspierać nas na stronie: https://thepresja.pl/wspieraj/

A to nasz pierwszy life na instagramie 🙂 Wzięliśmy udział we wspaniałym akcji edukacyjnej „Porozmawiajmy” o depresji”, organizowanej przez Sieć Przyjaciół Zdrowia Psychicznego. Od 30:00 minuty nagrania Wojtek Wychowaniec opowiada o naszych badaniach o depresji u mężczyzn.

Link do materiału na Instagramie: https://www.instagram.com/p/CLwuM3GHCYD/

Możecie wspierać nas na stronie: https://thepresja.pl/wspieraj/

17 września 2020 roku Wojtek Wychowaniec – koordynator Projektu The Presja, rozmawiał z Wojtkiem Sidorowiczem o naszych działaniach w Radiu Eska. Fragmenty wywiadu pojawiały się przez kilka dni w ramach wiadomości, a my zapraszamy Was do przesłuchania całego wywiadu tutaj lub na naszym YouTubie.

Link do pełnego materiału na stronie Radia Eska: https://www.eska.pl/krakow/the-presja…

Możecie wspierać nas na stronie: https://thepresja.pl/wspieraj/

23.11.2020 roku portal Toteraz.pl opublikował materiał video o depresji z udziałem Wojtka. Ten krótki 3 minutowy film możecie zobaczyć obok lub na Facebook Watch: https://fb.watch/1XIU1hwj2t/

Możecie wspierać nas na stronie: https://thepresja.pl/wspieraj/

20 października 2020 roku firma Stamper, w ramach rozmów z przedsiębiorcami na temat walki z konsekwencjami gospodarczymi COVID-19 zaprosiła do wywiadu Wojtka. Rozmowa w głównej mierze dotyczyła konsekwencji emocjonalnych, a możecie ją zobaczyć na YT: https://www.youtube.com/watch?v=enqd7nsfbVc&ab_channel=Stamper

Możecie wspierać nas na stronie: https://thepresja.pl/wspieraj/

Wspierają nas:

Dziękujemy że jesteście z nami!