Martyna Nowak

Psycholożka, Terapeutka

Jest psycholożką i terapeutką pracującą w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w trakcie certyfikacji. Ważne jest dla niej dobro każdego klienta. Podążając za nim wydobywa potrzeby i zasoby, w myśl tego, że klient jest ekspertem od swojego życia, a terapeuta jest uważnym towarzyszem na drodze ku zmianie. Bliska jest jej filozofia Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach oraz Empatyczna Komunikacja. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Posiada status terapeutki w procesie certyfikacji.

Forma: wyłącznie online
Grupa: dorośli, seniorzy
Język: polski

#depresja i lęki
#rozwój osobisty i zawodowy
#poczucie własnej wartości
#empatyczna komunikacja 
#psychosomatyka
#związki, relacje
#żałoba, kryzys egzystencjalny


Wykształcenie:

Jest absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w Integri TSR. Jest członkinią PSTTSR. Odbyła różnorodne szkolenia dzięki którym podnosi swoje kwalifikacje zawodowe w kierunku pomocowym.

Doświadczenia zawodowe:

Aktualnie pracuje w Ośrodku Pomocy Społecznej gdzie udziela wsparcia psychologicznego dla klientów ośrodka oraz współpracowników. Ponadto współtworzy warsztaty z zakresu komunikacji, emocji, budowania zespołu oraz radzenia sobie ze stresem poprzez techniki relaksacyjne. Ma doświadczenie w pracy z grupami (młodzież, dorośli, seniorzy), które zdobyła dzięki projektom społecznym i praktyce w Środowiskowym Domu Samopomocy Krakowskiej Fundacji Hamlet.

“Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt, płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału, stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości zmian” – Carl Rogers

Moje artykuły: