Marta Drążyk

Terapeutka dorosłych, Terapeutka dzieci i młodzieży, Terapeutka Rodzin

Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach. Możliwość niesienia ulgi innym, w tych trudnych czasach, pomocy dzieciom, dorosłym i rodzinom, wspomagania indywidualnego rozwoju i pomocy w odkrywaniu siebie daje jej pełnię satysfakcji. Zawsze stara się budować z drugim człowiekiem relację opartą na szacunku, akceptacji, zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa. Jest osobą bardzo empatyczną i uważną na indywidualne potrzeby ludzi, zarówno tych młodych, jak i tych trochę starszych.

Forma: wyłącznie online
Grupa: dzieci, nastolatki, dorośli
Język: polski, angielski

# terapia indywidualna
# poczucie własnej wartości
# depresja i zaburzenia nastroju
# zaburzenia odżywiania 
# lęki, nerwice, natrętne myśli
# wsparcie wychowawcze
# uzależnienia dzieci i młodzieży


Wykształcenie:

Jest terapeutką pracującą przede wszystkim w nurcie TSR. Absolwentka I i II stopnia studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Z wykształcenia jest filozofem i pracownikiem socjalnym. Podyplomowo ukończyła Psychologię dzieci i młodzieży, oraz Psychologię Kliniczną z oceną bardzo dobrą. Zrealizowała wiele godzin szkoleń z Terapii Depresji, Rozwoju teorii umysłu, Metody Kids Skills, Komunikacji bez przemocy (NVC), Zaburzeń odżywiania w ujęciu TSR, czy Terapii Skoncentrowanej na współczuciu (CFT).

Doświadczenia zawodowe:

Od 10 lat prowadzi swoją działalność gospodarczą. Podczas studiów odbywała praktyki w Warszawskim Domu dziecka i Pogotowiu opiekuńczym nr 1, gdzie zdobyła pierwsze doświadczenia w pracy pomocowca.  Ma kilkunastoletnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju dzieci oraz we współpracy z potrzebującymi wsparcia rodzinami. Prowadzi anglojęzyczne przedszkole Pooh Corner; gdzie organizuje zajęcia rozwijające umiejętności społeczne i emocjonalne oraz prowadzi konsultacje psychologiczne dla dzieci i dorosłych. Z projektem ThePresja współpracuje od 2022 roku. Praca z ludźmi w różnym wieku ukształtowała w niej duże umiejętności interpersonalne, takie jak komunikacja, empatia, cierpliwość i bardzo dobra umiejętność słuchania.

„Proszę, nie oczekuj, że osoba, która cię rani, będzie osobą, która cię uratuje…”