Marcin Pawelec

Terapeuta, trener, konsultant wellbeingu

Jest terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (posiada status terapeuty w procesie certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach – PSTTSR). Jest też doświadczonym coachem i doradcą biznesowym. Jest w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii systemowej – atestowanego przez Polskie Towarsztwo Psychiatryczne. W swoją pracę włącza doświadczenie z zakresu Neurolingwistycznego Programowania (Praktyk i Master NLP).

Forma: online
Grupa: dorośli
Język: polski

# kryzys
# depresja
# żałoba, śmierć i kryzys egzystencjalny
# presja w życiu prywatnym / zawodowym
# wypalenie zawodowe
# relacje międzyludzkie
# związki, rodzina, relacje
# wellbeing w miejscu pracy

Wykształcenie:

Absolwent Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (kurs zaawansowany TSR) i wielu szkoleń specjalistycznych. Absolwent Kursu Psychoterapii dzieci, młodzieży i rodzin w podejściu systemowym.
Praktyk i Master NLP.

Doświadczenia zawodowe:

Marcin jest doświadczonym menedżerem, trenerem i doradcą. Korzysta w pracy zarówno z bogatych zasobów kreatywności, jak i zdolności analitycznych. Od 2010 r. pracuje z klientami z różnych branż i sfer życia, co pozwala mu na dopasowanie do uczestników i sytuacji, z którymi się mierzą. Jest terapeutą pracującym w nurcie TSR i Systemowym. Posiada doświadczenie ponad 1500 godzin wsparcia indywidualnego i ponad 8000 godzin szkoleń i warsztatów. Prowadzi Fundację Z Wyboru i projekt The Presja.

„Każdy posiada potrzebne zasoby żeby zmienić swoją sytuację. Czasem nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.”

Moje nagrania: