Kinga Osiak

Terapeuta, Psychodietetyk, Psycholog

Z wykształcenia jestem psychologiem i psychodietetykiem. Ukończyłam studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II stopnia oraz jestem członkiem PSTTSR (Posiadam status terapeuty w procesie certyfikacji). Prowadzę indywidualne sesje terapeutyczne w nurcie TSR dla dorosłych. Pomagam w budowaniu zdrowych relacji z jedzeniem, wzmacnianiu samoakceptacji oraz rozwoju osobistego jak również zawodowego. W swojej pracy buduję bezpieczne relacje w których możliwe jest koncentrowanie się na rozwiązaniach i ułatwianiu sobie życia. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Forma: online
Grupa: dorośli seniorzy
Język: polski, angielski

# terapia indywidualna
#psychodietetyka
# zaburzenia odżywiania
# zaburzenia nastroju
# zaburzenia lękowe
# rozwój osobisty i zawodowy
# wypalenie zawodowe
# związki, rodzina, relacje


Wykształcenie:

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie SWPS na kierunku psychologia oraz studia podyplomowe z Psychodietetyki. Jest terapeutą TSR w procesie certyfikacji oraz członkiem PSTTSR. Odbyła kilkaset godzin szkoleń z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, NVC, pracy z wewnętrznym dzieckiem oraz terapii zaburzeń odżywiania.


Doświadczenie zawodowe:

Systematycznie rozwija swoje kompetencje poprzez szkolenia, kursy i warsztaty z zakresu TSR, ACT, dialogu motywującego terapii schematów czy terapii integratywnej. Posiada ponad 15 lat doświadczenia w pracy w działach HR oraz w szeroko pojętym zarządzaniu zasobami ludzkimi. Współpracuje również z Sopockim Centrum Integracji i Wsparcia Cudzoziemców oraz Fundacją Społecznie Bezpieczni. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Nasze życie jest takim, jakim uczyniły je nasze myśli – Marek Aureliusz