Kasia Kopeć

Psycholog, Terapeutka

Pracuje jako psycholog szkolny w CKZiU, gdzie wspiera nastolatków oraz ich rodziców. Doświadczenie zdobywała również w Stowarzyszeniu SIEMACHA, gdzie zajmowała się konsultacjami indywidualnymi dzieci i młodzieży, diagnozą psychologiczną, doraźnym wsparciem rodziców oraz prowadzeniem warsztatów. Uczestniczyła również w praktykach w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla dzieci i młodzieży w Krakowie.
Jest absolwentką krakowskiej Akademii Ignatianum na kierunku Psychologia o specjalności klinicznej. Ukończyła Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień), oraz szkolenia, w tym: Metoda Kids Skill’s, Użyteczność TSR w pracy z nastolatkiem, Trudne Emocje i zachowania dzieci (0-4l).

Forma: online 
Grupa: dorośli, dzieci, młodzież
Język: polski

#terapia par/rodzinna
#młodzi dorośli
#wsparcie rodzicielskie, wychowawcze
#rozwój osobisty i zawodowy
#samoocena i poczucie własnej wartości
#wypalenie zawodowe
#depresja i zaburzenia nastroju
#okołoporodowe zaburzenia nastroju


Wykształcenie:

Jest absolwentką krakowskiej Akademii Ignatianum na kierunku Psychologia o specjalności klinicznej. Ukończyła Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (I i II stopień), oraz szkolenie z Metody Kids Skill’s w Integri TSR.

Doświadczenia zawodowe:

Pracuje w Stowarzyszeniu SIEMACHA w Tarnowie jako psycholog, gdzie zajmuje się konsultacjami indywidualnymi dzieci i młodzieży, diagnozą psychologiczną, doraźnym wsparciem rodziców oraz prowadzeniem warsztatów. Podczas studiów odbywała praktyki w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla dzieci i młodzieży w Krakowie.

Nigdy nie będzie drugiej identycznej osoby. Więc wykorzystuj wyjątkowość człowieka. Ponieważ dysponuje on wieloma ukrytymi zasobami. Milton H. Erickson