Karolina Jasińska

Terapeutka, Psycholożka

Psycholożka oraz terapeutka TSR w procesie certyfikacji. Prowadzi indywidualne sesje terapeutyczne w nurcie TSR. Korzysta również z elementów pracy z ciałem oraz elementów Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT). W swoim życiu stara się realizować filozofię minimalizmu oraz pełnego życia już w chwili obecnej.

Forma: wyłącznie online
Grupa: dorośli, młodzież pow. 16 r. ż.
Język: polski

#terapia indywidualna
#depresja
#lęki
#praca z ciałem
#związki, relacje
#motywacja
#konflikty, agresja


Wykształcenie:

Mgr psychologii – UJ Kraków

Ukończony I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) w ośrodku terapeutyczno-szkoleniowym Integri

Doświadczenia zawodowe:

Staż podczas turnusu terapeutycznego dla osób jąkających się – współpraca z Klubem J. Wolontariat w Fundacji Przestrzeń Rozwoju – prowadzenie warsztatów grupowych. Praca jako trener zatrudnienia wspieranego w krakowskiej Fundacji Przestrzeń Rozwoju, wsparcie osób wykluczonych społecznie w powrocie na rynek pracy. Staż terapeutyczny w projekcie The Presja. Obecnie – praca terapeutyczna w projekcie The Presja oraz w prywatnych gabinetach na terenie Krakowa

W człowieku fajne jest to, że niezależnie od tego jak się czuje, czy mu się udaje, czy nie, jak wygląda, co ma lub czego nie ma i ile razy się sobą rozczarował, wciąż tak samo bardzo i niepodważalnie zasługuje na szacunek, troskę i miłość.

Moje nagrania: