Karolina Baran

Psycholog, Psycholog sportu, Terapeuta

Psycholog sportu oraz terapeutka, pracująca głównie w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (status terapeuty w procesie certyfikacji). Ukończyła Studium TSR w Integri TSR (I i II stopień) oraz szkolenie z Metody Kids Skill’s. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR) oraz ENYSSP. W pracy korzysta także z technik poznawczo-behawioralnych. Kieruje się akceptacją i uważnością na potrzeby klienta, gdzie w centrum pozostaje zawsze człowiek – jego niepowtarzalność i wyjątkowość

online/na żywo Kraków
dorośli, młodzież (od 12 r.ż.)
polski

#psychologia sportu
#trening mentalny
#poczucie własnej wartości
#pewność siebie
#stres
#regulacja emocji
#koncentracja
#performance


Wykształcenie:

Ukończyła psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz moduł specjalizacyjny z psychologii sportu przy współpracy z AWF w Krakowie. Posiada przygotowanie pedagogiczne.

Doświadczenia zawodowe:

Pracowałam w WTZ udzielając wsparcia dorosłym z niepełnosprawnościami. Obecnie pracuję w ZSOS nr 2 w Krakowie na stanowisku psychologa sportowego. Współpracuję z klubami sportowymi (m.in. karate), gdzie prowadzę cykl warsztatów treningu mentalnego. Prowadzę warsztaty z zakresu psychologii sportu na terenie całej Polski. Współpracuję indywidualnie z zawodnikami dorosłymi oraz młodzieżą z wielu dyscyplin (piłka nożna, karate, gimnastyka artystyczna i sportowa, tenis, siatkówka i inne).

Kiedy ktoś przechodzi właśnie przez burzę, twoja cicha obecność jest potężniejsza niż milion pustych słów. ~Thema Davis

Moje artykuły: