Gabinet Terapii

W ramach Projektu The Presja funkcjonuje

Ośrodek Terapii TSR

w którym świadczona jest usługa psychoterapii, głównie w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (Terapia TSR).

Sesję odbywają się online lub w gabinecie, w biurze Fundacji z Wyboru w Krakowie na Osiedlu Oświecenia 10/4.

Kontakt do gabinetu: kontakt@thepresja.pl

(czytaj więcej… o Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach)


KADRA OŚRODKA

Terapeuci pracujący online i na żywo w Krakowie os. Oświecenia 10/4

Konrad Zych

Jest psychotraumatologiem i terapeutą Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończył studium TSR w Integri. Pracuje głównie w tym nurcie. Kontynuuje swój rozwój w trakcie całościowej szkoły psychoterapii atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w ramach Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii (nurt systemowy). Specjalizuje się w terapii traumy i wspieraniem w trakcie kryzysów psychicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje z klientami dorosłymi i adolescentami. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.

Zarezerwuj termin

Online lub na żywo w Krakowie


Natalia Kempińska

Jest psychologiem i terapeutą w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyła Studium TSR w LETSR oraz szkolenie Kids Skills – Dam Radę! W projekcie The Presja specjalizuje się w pracy z dziećmi, nastolatkami i młodymi dorosłymi. Posiada szerokie doświadczenie w pracy pomocowej. Pracowała i praktykowała m. in. na oddziale klinicznym dzieci i młodzieży, w ośrodku interwencji kryzysowej, w przedszkolu, w domu pomocy społecznej czy w poradni psychologiczno – pedagogicznej. W pracy pomocowej stosuje wiele technik z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej (CBT). Ukończyła szereg specjalistycznych szkoleń w tym nurcie m. in. z zakresu pracy w obliczu traumy, młodzieżowej depresji, fobii społecznej i uzależnień behawioralnych.

Zarezerwuj termin

Online lub na żywo w Krakowie


Terapeuci pracujący wyłącznie online:

Marcin Pawelec

Jest terapeutą pracującym w nurcie TSR (Krótkoterminowa Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), która bardzo dobrze sprawdza się zarówno we wsparciu terapeutycznym, jak i interwencji kryzysowej. Jest też doświadczonym coachem i doradcą biznesowym. Jest w trakcie szkolenia z psychoterapii w nurcie systemowym. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). W swoją pracę włącza doświadczenie z zakresu Neurolingwistycznego Programowania (Praktyk i Master NLP).

Zarezerwuj termin

Wyłącznie online


Wojtek Chudziński

Jego podstawowy obszar zainteresowań stanowi Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR) oraz Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR) i absolwentem kursu I i II stopnia zastosowania TSR i NVC (Porozumienia bez Przemocy) z klientem zgłaszającym objawy depresyjne. Przynależąc do stowarzyszenia ACBS (Association for Contextual Behavioral Science) łączy w swojej pracy podejście bazujące na terapii ACT (14-tygodniowy kurs samokształcenia w ACBS Polska), uważności (12-tygodniowy kurs trenera mindfulness) i pracy z przekonaniami (podstawowy kurs Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ)). Ukończył studia podyplomowe z zakresu coachingu i psychologii na SWPS.

Zarezerwuj termin

Wyłącznie online


Dorota Burzyńska

Z wykształcenia jest psycholożką. Ukończyła także Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych. Jest Członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. W pracy z Klientem kieruje się uważnością na potrzeby i cele Klienta, integrując modele terapeutyczne. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi. Wspiera rodziców w budowaniu bezpiecznej relacji rodzic- dziecko, korzystając z podejścia NVC oraz Metody Kids Skill’s. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Zarezerwuj termin

Wyłącznie online


Wojtek Wychowaniec

Jest terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie systemowym. Bierze udział szkoleniu psychoterapeutycznym atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii. Ukończył Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Integri TSR (I i II). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Koncentruje się na otwartości, bezpieczeństwie klienta i akceptacji. Ukończył Psychologię w Zarządzaniu na UJ.

Zarezerwuj termin

Wyłącznie online


Pierwsza konsultacja w gabinecie projektu The Presja jest zawsze bezpłatna. Zapisz się!

Koszt każdej kolejnej wizyty to 160 PLN


Gabinet Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach przy projekcie The Presja działa zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.