Gabinet Terapii

Uwaga! Pierwsza konsultacja w Fundacji zawsze jest bezpłatna! Wybierz terapeutę, termin i zapisz się. Jeśli musisz odwołać spotkanie zrób to jak najszybciej, żeby ktoś inny mógł skorzystać.

W ramach Projektu The Presja funkcjonuje

Ośrodek Terapii TSR

w którym świadczona jest terapia, głównie w nurcie Skoncentrowanym na Rozwiązaniach (Terapia TSR).

„Ośrodek Akredytowany przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach”

Sesję odbywają się online lub w gabinecie, w biurze Fundacji z Wyboru w Krakowie na Osiedlu Oświecenia 10/4.

Kontakt do gabinetu: kontakt@thepresja.pl

(czytaj więcej… o Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach)


KADRA OŚRODKA

Terapeuci pracujący wyłącznie online:

Anna Jarosz

Ukończyła Studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest arteterapeutką. Bierze udział w całościowym kursie psychoterapii prowadzonym przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Mocno wierzy w swoich klientów i wspiera ich dążenia z empatią i zrozumieniem. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi, także w języku angielskim.

Wyłącznie online – – dorośli / młodzież- –

She works with teenagers and adults both in Polish and English.


Anna Dębska

Terapeutka SFBT w procesie certyfikacji. Ukończyła I i II stopień studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pedagożka i nauczycielka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, absolwentka Wydziału Pedagogicznego UW. Zafascynowana filozofią Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, wierzy w potencjał klienta oraz podziela zasadę, że małe zmiany wywołują większe. W gabinecie kieruje się zrozumieniem i empatią, tworząc poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Bliskie jest jej Porozumienie bez Przemocy. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje ze starszą młodzieżą i dorosłymi.

Wyłącznie online – – dorośli / młodzież- –


Martyna Nowak

Z wykształcenia psycholog oraz terapeuta w procesie certyfikacji. Ukończyła Studium Terapii i Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach (kurs podstawowy i zaawansowany) w Integri TSR. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiada doświadczenie w pracy z grupami i klientami indywidualnymi. Na co dzień współpracuje głównie z osobami dorosłymi oraz seniorami. Podążając za klientem wydobywa jego potrzeby i zasoby w myśl tego, że klient jest ekspertem od własnego życia, a terapeuta jest uważnym towarzyszem na drodze ku zmianie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, a poprzez udział w różnorodnych szkoleniach stara się podnosić swoje kwalifikacje zawodowe.

Wyłącznie online – – dorośli / seniorzy / młodzież – –


Dorota Burzyńska

Z wykształcenia jest psycholożką. Ukończyła także Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiada status terapeuty w trakcie certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych. W pracy z Klientem kieruje się uważnością na potrzeby i cele Klienta, integrując modele terapeutyczne. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi. Wspiera rodziców w budowaniu bezpiecznej relacji rodzic- dziecko, korzystając z podejścia NVC oraz Metody Kids Skill’s. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Wyłącznie online – – dorośli / młodzież – –


Bartosz Podkowa

Głównym nurtem w jakim pracuje jest Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR). Ukończył Studium TSR w Integri TSR (I stopień). Stale poszerza swoją wiedzę oraz rozwija umiejętności terapeutyczne (obecnie przygotowuje się do rozpoczęcia kursu II stopień TSR). Uczestniczył również w szkoleniu z zakresu NVC (Nonviolent communication). W pracy wykorzystuje również swoje dotychczasowe doświadczenie z obszaru Human Resources oraz studiów z zakresu Socjologii.

Wyłącznie online – – dorośli – –

He works with adults both in Polish and English.


Karolina Kamińska

Ukończyła studium terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (st. I). Swoje doświadczenie zdobywała w warszawskiej Fundacji Pomocy Psychologicznej “Razem”, gdzie uczestniczyła w telefonie zaufania i współprowadziła zajęcia z treningu poznawczego. Obecnie odbywa także praktyki na oddziale szpitala psychiatrycznego im.dr. Babińskiego, gdzie uczy się jak efektywnie wspierać pacjentów. Dba o to by wiedza jaką dysponuje była rzetelna i systematycznie uaktualnia ją, dzięki kursom doszkalającym.

Wyłącznie online – – dorośli / młodzież – –


Wojciech Jałoszyński

Certyfikowany Terapeuta Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest także psychoterapeutą uzależnień w procesie certyfikacji oraz także certyfikowanym coachem. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach(PST-TSR). Regularnie odbywa superwizję indywidualną i grupową oraz bierze udział w szkoleniach z wybranych zagadnień klinicznych oraz w konferencjach naukowych. W przeszłości pracował w Domu Pomocy Społecznej i w Domach Dziecka oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Uzależnień i w Poradnii Zdrowia Psychicznego Dla Dzieci i Młodzieży.  Obecnie pracuje na Oddziale Leczenia Uzależnień w Gnieźnie. 

Wyłącznie online – – dorośli / młodzież – –

Terapeuci pracujący online i na żywo w Krakowie os. Oświecenia 10/4

Magdalena Szyjka

Pracuje w oparciu o Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach oraz Terapię Systemową.  Ukończyła Studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Bierze udział w całościowym kursie psychoterapii prowadzonym przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. W pracy z klientem stawia na relację, poczucie bezpieczeństwa i dążenie do poczucia ulgi. Tak w pracy, jak i w życiu przyświeca jej idea „wolniej znaczy szybciej”. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Online / na żywo w Krakowie – – dorośli / młodzież- –


Konrad Zych

Z wyształcenia jest psychotraumatologiem. Terapeutycznie pracuje w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ukończył studium TSR w Integri. Kontynuuje swój rozwój w trakcie całościowej szkoły psychoterapii atestowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w ramach Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii (nurt systemowy). Specjalizuje się w terapii traumy i wspieraniem w trakcie kryzysów psychicznym. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje z klientami dorosłymi i adolescentami. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.

Online / na żywo w Krakowie – – dorośli – –


Karolina Baran

Psycholog sportu oraz terapeutka, pracująca głównie w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ukończyła Studium TSR w Integri TSR (I i II stopień) oraz szkolenie z Metody Kids Skill’s. Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz modułu specjalizacyjnego z psychologii sportu we współpracy z AWF w Krakowie. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). W pracy korzysta także z technik poznawczo-behawioralnych. Pracuje z dziećmi i młodzieżą oraz dorosłymi. Kieruje się akceptacją i uważnością na potrzeby klienta. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje w szkole sportowej o profilu siatkarskim, współpracuje z klubami sportowymi i zawodnikami różnych dyscyplin.

Online / na żywo w Krakowie – – dorośli / młodzież- –


Terapeuci poniżej nie mają obecnie terminów


Natalia Kempińska

Jest psychologiem i terapeutką. W swojej pracy łączy techniki z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej (CBT) Ukończyła Studium TSR w LETSR oraz szkolenie Kids Skills – Dam Radę! W projekcie The Presja specjalizuje się w pracy z dziećmi, nastolatkami i młodymi dorosłymi. Posiada szerokie doświadczenie w pracy pomocowej. Pracowała i praktykowała m. in. na oddziale klinicznym dzieci i młodzieży, w ośrodku interwencji kryzysowej, w przedszkolu, w domu pomocy społecznej czy w poradni psychologiczno – pedagogicznej. Ukończyła szereg specjalistycznych szkoleń m. in. z zakresu pracy w obliczu traumy, młodzieżowej depresji, fobii społecznej i uzależnień behawioralnych.

Zarezerwuj termin – brak terminów

Online lub na żywo w Krakowie – – dorośli / dzieci – –


Marcin Pawelec

Jest terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (Posiada status terapeuty w procesie certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach – PSTTSR). Jest też doświadczonym coachem i doradcą biznesowym. Jest w trakcie szkolenia z zakresu psychiterapii systemowej – atestowanego przez Polskie Towarsztwo Psychiatryczne. W swoją pracę włącza doświadczenie z zakresu Neurolingwistycznego Programowania (Praktyk i Master NLP).

Zarezerwuj termin – brak terminów

Wyłącznie online – – dorośli – –


Wojtek Wychowaniec

Jest terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie systemowym (Posiada status terapeuty w trakcie certyfikacji w PSTTSR). Bierze udział szkoleniu psychoterapeutycznym atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii. Ukończył Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Integri TSR (I i II). Koncentruje się na otwartości, bezpieczeństwie klienta i akceptacji. Ukończył Psychologię w Zarządzaniu na UJ.

Zarezerwuj termin – brak terminów

Wyłącznie online – – dorośli – –


Katarzyna Grochowska

Jest psychologiem i terapeutką, pracującą w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest terapeutką uzależnień, instruktorką jogi i kształci się na trenerkę pracy z oddechem. W projekcie The Presja specjalizuje się w pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi. Posiada doświadczenie w pracy pomocowej, w tym także z osobami uzależnionymi od substancji psychoaktywnych, ale także doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Pracowała z osobami z grupy LGBT+. W swojej pracy stosuje różne techniki, w tym także ćwiczenia oddechowe i relaksacyjne.

Wyłącznie online – – dorośli / młodzież – –

Wojtek Chudziński

Jego podstawowy obszar zainteresowań stanowi Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR) oraz Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jest terapeutą w procesie certyfikacji w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach. Jest absolwentem kursu I i II stopnia zastosowania TSR i NVC (Porozumienia bez Przemocy) z klientem zgłaszającym objawy depresyjne. Przynależąc do stowarzyszenia ACBS (Association for Contextual Behavioral Science) łączy w swojej pracy podejście bazujące na terapii ACT (14-tygodniowy kurs samokształcenia w ACBS Polska), uważności (12-tygodniowy kurs trenera mindfulness) i pracy z przekonaniami (podstawowy kurs Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ)). Ukończył studia podyplomowe z zakresu coachingu i psychologii na SWPS.

Zarezerwuj termin – Brak terminów

Wyłącznie online – – dorośli – –


Możesz skontaktować z nami pod numerem telefonu 578 060 888


Koszt każdej kolejnej wizyty to 160 PLN


Gabinet Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach przy projekcie The Presja działa zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.