Gabinet Terapii

W ramach Projektu The Presja funkcjonuje Ośrodek Terapii TSR, w którym świadczona jest usługa psychoterapii, głównie w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (Terapia TSR). Sesję odbywają się online lub w gabinecie, w biurze Fundacji z Wyboru, w Krakowie na Osiedlu Oświecenia 10/4.

(czytaj więcej… o Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach)


KADRA OŚRODKA

Wojtek Wychowaniec

Jest terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie systemowym. Bierze udział szkoleniu psychoterapeutycznym atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii. Ukończył Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Integri TSR i został członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Koncentruje się na otwartości, bezpieczeństwie klienta i akceptacji. Ukończył Psychologię w Zarządzaniu na UJ.

Zarezerwuj termin lub zadzwoń: +48600337407


Marcin Pawelec

Jest terapeutą pracującym w nurcie TSR (Krótkoterminowa Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach), która bardzo dobrze sprawdza się zarówno we wsparciu terapeutycznym, jak i interwencji kryzysowej. Jest też doświadczonym coachem i doradcą biznesowym. Jest w trakcie szkolenia z psychoterapii w nurcie systemowym. Członek Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PST-TSR). W swoją pracę włącza doświadczenie z zakresu Neurolingwistycznego Programowania (Praktyk i Master NLP).

Zarezerwuj termin lub zadzwoń +48600777296


Wojtek Chudziński

Jego podstawowy obszar zainteresowań stanowi Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach (TSR) oraz Terapia Akceptacji i Zaangażowania (ACT). Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR) i absolwentem kursu I i II stopnia zastosowania TSR i NVC (Porozumienia bez Przemocy) z klientem zgłaszającym objawy depresyjne. Przynależąc do stowarzyszenia ACBS (Association for Contextual Behavioral Science) łączy w swojej pracy podejście bazujące na terapii ACT (14-tygodniowy kurs samokształcenia w ACBS Polska), uważności (12-tygodniowy kurs trenera mindfulness) i pracy z przekonaniami (podstawowy kurs Racjonalnej Terapii Zachowania (RTZ)). Ukończył studia podyplomowe z zakresu coachingu i psychologii na SWPS.

Zarezerwuj termin lub zadzwoń +48669416414


Gabinet Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach przy projekcie The Presja działa zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach.