Fundusz Wsparcia

ZBIÓRKA PIENIĘŻNA NA TERAPIĘ I WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE DLA OSÓB POTRZEBUJĄCYCH
Marcin Pawelec - Fundacja Z Wyboru

Wsparcie Psychiczne Jest Konieczne Teraz!

Drodzy,

Aktualna sytuacja w Polsce i na świecie powoduje, że coraz więcej osób dotykają różnego rodzaju zaburzenia psychiczne. Coraz więcej osób dochodzi do wniosków, że chcą zadbać o swoje zdrowie lub orientuje się że to ostatni dzwonek żeby to zrobić. I coraz więcej osób zwraca się do Projektu The Presja z prośbą o pomoc czy konsultacje.

Niestety nie wszyscy mogą sobie pozwolić na cotygodniowe sesje u psychoterapeutów i comiesięczne prywatne wizyty u psychiatrów. Koszt leczenia w tego rodzaju przypadkach może wynieść ponad 800 zł miesięcznie. I nie mówimy tu o codziennej opiece, ale o wsparciu tylko raz w tygodniu. A jeśli chcielibyśmy się ustawić w kolejce do NFZ, możemy czekać 13 miesięcy lub dłużej.

Dlatego w ramach Fundacji Z Wyboru i Projektu The Presja postanowiliśmy stworzyć Fundusz Wsparcia, którego celem będzie pozyskiwanie finansowania na pokrycie kosztów terapii i wsparcia psychologicznego dla wszystkich tych, którzy nie mogą sobie na to pozwolić finansowo i nie mogą czekać na NFZ.

Od początku działania Projektu wspieramy osoby w kryzysach. Pomagamy im znaleźć odpowiedniego specjalistę, prowadzimy konsultacje, żeby wybrać najlepszą formę wsparcia i dotujemy psychoterapię dla tych, którzy „odbili” się od NFZ. Dzięki środkom zebranym w ramach Funduszu Wsparcia, dalej będziemy mogli organizować naszym podopiecznym terapię indywidualną, a wszystkim chętnym zapewnimy darmowe jednorazowe konsultacje.

Jeśli czujesz, że temat zdrowia psychicznego jest naprawdę istotny i rozumiesz jak ważne jest wsparcie osób potrzebujących w kryzysie – dołącz do zbiórki i wesprzyj Fundusz Wsparcia Projektu The Presja poniżej.

Dużo Słońca!
Marcin Pawelec
Prezes Fundacji Z Wyboru

Gdzie przelać pieniądze?

Zbiórkę prowadzi Fundacja Z Wyboru. Dedykowany na FUNDUSZ WSPARCIA numer konta to:

15 1140 2004 0000 3202 8073 3612

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe – Fundusz Wsparcia Projektu The Presja

Prowadzisz firmę i chcesz pomóc? Możesz napisać do nas bezpośrednio na adres kontakt [at] thepresja.pl

Będzie nam bardzo miło umieścić tutaj Twój logotyp i poinformować wszystkich, którzy nas obserwują, o tym że nas wspieracie. Dzięki!