Dorota Burzyńska

Psycholog, Terapeuta

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Gdańskim. Ukończyła Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Terapeuta w procesie certyfikacji). Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach specjalistycznych. W pracy z Klientem kieruje się uważnością na potrzeby i cele Klienta, integrując modele terapeutyczne. Posiada doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi. Wspiera rodziców w budowaniu bezpiecznej relacji rodzic- dziecko, korzystając z podejścia NVC oraz Metody Kids Skill’s. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

Formuła: online
Grupa: dorośli, młodzież
Język: polski

#terapia indywidualna
#depresja
#kryzys psychiczny 
#zaburzenia lękowe
#poczucie wartości
#rozwój osobisty
#wsparcie rodzicielskie


Wykształcenie:

Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii na UG. Studia podyplomowe z zakresu stosowanej analizy zachowania w terapii zaburzeń autystycznych oraz oligofrenopedagogikę. Oprócz Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ( stopień I i II ) odbyłam kilkaset godzin szkoleń specjalizacyjnych w nurcie TSR.

Doświadczenia zawodowe:

Od 10 lat pracuję wspierając terapeutycznie dzieci i ich rodziców. Moje pierwsze doświadczenia zawodowe mocno związane były z indywidualną terapią dzieci w spektrum autyzmu, a także wspieraniem ich rodziców. Obecnie towarzyszę w zmianie osobom dorosłym, wspieram terapeutycznie młodzież w Domach dla Dzieci, pracuję jako psycholog szkolny.