Dawid Zięba

Terapeuta, Terapeuta Poznawczo-Behawioralny Bezsenności, Trener

Terapeuta pracujący w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (Posiada status terapeuty w procesie certyfikacji) oraz Terapeuta Poznawczo- Behawiorlany Bezsenności. Praktyk Treningu redukcji stresu metodą mindfulness MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction). Magister Prawa oraz Student jednolitych studiów psychologicznych oraz podyplomowych z zakresu Psychotraumatologii. Należy do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PST-TSR).

Forma: wyłącznie online
Grupa: dorośli, dzieci, młodzież, seniorzy
Język: polski

# terapia indywidualna
#bezsenność
#depresja i lęki, nerwice, natrętne myśl
# żałoba, śmierć i kryzys egzystencjalny
# kryzys suicydalny
# rozwój osobisty
# wątki egzystencjalne
# tożsamość płciowa i orientacja seksualna
# związki, rodzina, relacje


Wykształcenie:

Prawo/Psychologia/Psychotraumatologia

->absolwent Prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim
-> student jednolitych studiów psychologicznych dla magistrów na Wyższej Szkole Biznesu, National University, realizowanych w indywidualnym toku z uwzględnieniem dorobku naukowego
-> studia podyplomowe Psychotraumatologia Wyższa Szkoła Biznesu National University

Doświadczenia zawodowe:

Pracuje jako terapeuta w gabinecie i online, współpracuję także z Domami Dziecka.

Jest także  menedżerem z dziesięcioletnim stażem, trenerem, mentorem oraz wykładowcą. Gdy to możliwe, poświęca czas na działalność charytatywną, starając się polepszyć jakość życia osób, które tego najbardziej potrzebują. Jego różnorodne umiejętności i wieloletnie doświadczenie pozwalają mu spojrzeć na problemy z różnych perspektyw i dostosować odpowiednie metody do potrzeb klienta.

„Życie nie toczy się tak, jak powinno, ale jest takie, jakie jest. Sposób, w jaki sobie z tym radzisz, stanowi całą różnicę.”

 Virginia Satir.