Cześć, z tej strony Wojtek Wychowaniec

Zapraszam na niezobowiązującą rozmowę dotyczącą zdrowia psychicznego Twoich pracowników


Wyobrażam sobie, że zdrowie psychiczne pracowników to temat trudny, intymny i często podważający pewność siebie kierownika lub pracownika HR, a różne benefity w tym zakresie po prostu nie działają. Dzieje się tak dlatego, że dbanie o zdrowie psychiczne pracowników powinno być elementem strategii, a nie eventem. Możesz skorzystać z rozwiązania, które będzie dla Ciebie kompleksowe i zrealizuje Twoje potrzeby.

Zapisz się na spotkanie lub skonsultuj się e-mailowo: kontakt@thepresja.pl lub +48600337407


Co znajduje się w naszych pakietach?Spotkajmy się 🙂

Zapisz się na krótkie spotkanie, na którym niezobowiązująco porozmawiamy o potrzebach Twoich i Twojej organizacji. Możesz też napisać na kontakt@thepresja.pl lub zadzwonić 600337407.

Masz pytania? Chcesz porozmawiać o opcjach współpracy?

Dlaczego warto mi zaufać?

Ukończyłem Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie prac nad doktoratem w dziedzinie nauk społecznych w zakresie wellbeingu w organizacjach na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jestem terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach. Ukończyłem także szkolenie psychoterapeutyczne, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem wiceprezesem Fundacji Z Wyboru oraz pomysłodawcą i koordynatorem projektu The Presja. Jako trener i konsultant ze specjalizacją mental health wellbeing wspierałem takie firmy jak Royal Canin, Mars, Orbit, Motorola, ABB, Avenga IT, Endego, UBS, Eurocash, Divante czy Hirschvogel.