Cześć, z tej strony Wojtek Wychowaniec.

Zapraszam na darmowe konsultacje dotyczące zdrowia psychicznego Twoich pracowników


Pracując z managerami, pracownikami HR, przedsiębiorcami często słyszę takie słowa:

„Czuję się jak psycholog”

To musi być bardzo obciążające.

Nie da się oddzielić problemów natury psychicznej na prywatne i zawodowe. Przenikają się one wzajemnie oddziałując na stan organizacji i sposób zarządzania. Dlatego warto jak najszybciej kompetentnie zaopiekować kwestię zdrowia psychicznego w Twojej firmie.

Zapraszam Cię do umówienia się na darmowe konsultacje, podczas których na luzie porozmawiamy o ważnych aspektach psychologicznych Twojej firmy. Konsultacje są oczywiście darmowe, a rozmowa w pełnej poufności i na zupełnym luzie.

Chętnie Cię poznam i pomogę jak tylko potrafię 🙂

Zapisz się w poniższym kalendarzu znajdując dogodny dla siebie termin na rozmowę.

Życzę Ci dużo słońca,

Wojtek Wychowaniec

Projekt The Presja

Wybierz odpowiedni dla siebie termin na konsultacje

Jeśli nie znalazłeś lub nie znalazłaś dogodnego dla siebie terminu w kalendarzu to napisz do mnie maila na wojtek@zwyboru.pl i znajdziemy inny dogodny termin

Kilka słów o mnie i moim doświadczeniu

Ukończyłem Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie prac nad doktoratem w dziedzinie nauk społecznych w zakresie wellbeingu w organizacjach na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach. Ukończyłem także szkolenie psychoterapeutyczne, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem wiceprezesem Fundacji Z Wyboru oraz pomysłodawcą i koordynatorem projektu The Presja. Jako trener i konsultant ze specjalizacją mental health wellbeing wspierałem takie firmy jak Royal Canin, Mars, ABB, UBS, Eurocash, Divante czy Hirschvogel.

Firmy z którymi miałem przyjemność współpracować w kwestii zdrowia psychicznego: