Bezpłatne konsultacje dla liderów i managerów HR

Cieszę się, że jesteś odpowiedzialnym liderem, który dba o dobrostan psychiczny. W poniższym kalendarzu wybierz dogodny termin na luźną, ale konkretną konsultację w obszarze wellbeingu.

Jeśli zauważasz któreś z poniższych sygnałów u siebie lub w zespole to rozważ proszę kontakt ze mną.

Wyobrażam sobie, że zdrowie psychiczne pracowników to temat trudny, intymny i często podważający pewność siebie kierownika lub pracownika HR, a różne benefity w tym zakresie po prostu nie działają. Dzieje się tak dlatego, że dbanie o zdrowie psychiczne pracowników powinno być elementem strategii, a nie eventem. Możesz skorzystać z rozwiązania, które będzie dla Ciebie kompleksowe i zrealizuje Twoje potrzeby.


Jeśli masz JAKIEKOLWIEK sygnały, że ktoś z Twoich pracowników lub zespołu doświadczył:
– nagłej zmiany zachowania
– zmiany nastroju
– niepokojącej ilości nieobecności w pracy
– wycofywania się z kontaktów międzyludzkich

To pamiętaj, że możesz skorzystać z pomocy mojej lub kogoś z naszego zespołu.

Telefonicznie: +48 600 337 407

Mailowo: wojtek@zwyboru.pl

Dlaczego warto mi zaufać?

Jako trener i konsultant ze specjalizacją mental health wellbeing wspierałem takie firmy jak Royal Canin, Mars, Orbit, Motorola, ABB, Avenga IT, Endego, UBS, Eurocash, Divante czy Hirschvogel.

Ukończyłem Psychologię w Zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie prac nad doktoratem w dziedzinie nauk społecznych w zakresie wellbeingu w organizacjach na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Jestem terapeutą pracującym w nurcie Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach. Ukończyłem także szkolenie psychoterapeutyczne, atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Jestem wiceprezesem Fundacji Z Wyboru oraz pomysłodawcą i koordynatorem projektu The Presja.