Anna Jarosz

Terapeutka, Arteterapeutka

Ukończyła Studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest arteterapeutką. Bierze udział w całościowym kursie psychoterapii prowadzonym przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii atestowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Mocno wierzy w swoich klientów i wspiera ich dążenia z empatią i zrozumieniem. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji. Pracuje z młodzieżą i dorosłymi, także w języku angielskim.

Forma: online
Grupa: dorośli, młodzież 13+
Język: polski, angielski

# terapia indywidualna
# poczucie wartości
# relacje z otoczeniem
# rozwój osobisty
# depresja i lęki
# zaburzenia nastroju
# LGBTQ+friendly


Wykształcenie:

Ukończyła filologię angielską UJ, kurs arteterapii Akademii Umiejętności Społecznych Centrum ŁOWICKA oraz Studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Jest w trakcie całościowego kursu psychoterapii Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. prof. Marii Orwid.

Doświadczenia zawodowe:

Swoje ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywałam w Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL. Pracuję indywidualnie i prowadzę grupy młodzieżowe, a także wspieram rodziców. Swoją pracę poddaję regularnej superwzji. Zrealizowałam staże w Zakładzie Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Ambulatorium Terapii Rodzin Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Zwolnij, aby przyspieszyć