Anna Dębska

Terapeutka SFBT, pedagożka

Terapeutka SFBT w procesie certyfikacji, pedagożka i nauczycielka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem. Zafascynowana filozofią Podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach, wierzy w potencjał klienta oraz podziela zasadę, że małe zmiany wywołują większe. W gabinecie kieruje się zrozumieniem i empatią, tworząc poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Czerpie z Porozumienia bez Przemocy oraz Rodzicielstwa Bliskości. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Forma: wyłącznie online
Grupa: dorośli, młodzież >17
Język: polski

#depresja i zaburzenia nastroju
#zaburzenia lękowe
#psychosomatyka
#kryzys egzystencjalny
#rozwój osobisty
#rozwój rodzicielski
#związki i relacje


Wykształcenie:

W 2012 r. zdobyła  dyplom magistra na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest terapeutką SFBT w czasie certyfikacji – absolwentką I i II stopnia studium Podejścia i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyła szkolenia z zakresu różnych obszarów pomocowych, w tym: wstep do NVC oraz Porozumienie bez Przemocy w pracy z dzieckiem i rodzicem czy Zastosowanie TSR w pracy z klientem z objawami depresyjnymi.

Doświadczenia zawodowe:

Od 2010 roku pracuje z dziecmi, młodzieżą i rodzicami, w różnych kontekstach , co ukształtowało w niej postawę ciekawości, zrozumienia i pokory. Od 2022 realizuje się jako terapeutka TSR w czasie certyfikacji, w projekcie The Presja.

Chociaż nikt nie może cofnąć się w czasie i stworzyć zupełnie nowego początku, to każdy może zacząć od teraz i stworzyć zupełnie nowe zakończenie. – Carl Bard

Moje artykuły: