Aleksandra Kałdonek

Psycholog, Coach, Terapeutka

Z wykształcenia jestem psychologiem i coachem. Należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, gdzie posiadam status terapeuty w procesie certyfikacji. W mojej pracy stosuję podejście oparte na poszukiwaniu rozwiązań, partnerskiej relacji i zaufaniu. Ważne dla mnie jest zrozumienie potrzeb klienta oraz zapewnienie mu poczucia bezpieczeństwa i akceptacji.

Forma: wyłącznie online
Grupa: dorośli
Język: polski

# konsultacje psychologiczne
# psychoedukacja i wsparcie
# napięcie i stres
# zmiana i motywacja
# relacje osobiste i zawodowe
# rozwój zawodowy i kariera
# rozwój osobisty i coaching


Wykształcenie:

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia, specjalność kliniczna oraz zaawansowany poziom szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Posiadam certyfikat Coacha ICC – International Coaching Community. Moją pracę poddaję regularnej superwizji.

Doświadczenia zawodowe:

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę jako coach i psycholog, w ramach której oferuję konsultacje, wsparcie i rozwój osobisty dla klientów indywidualnych oraz w biznesie. W ostatnich latach miałam okazję pracować z różnymi grupami wiekowymi i zawodowymi, co pozwoliło mi zdobyć doświadczenie w pracy z różnorodnymi problemami i wyzwaniami życiowymi.

„Zmieniając sposób myślenia, zmieniasz swój świat.”